Viva Naturals Organik Ekstra Sızma Hindistan Cevizi Yağı 473 ml SKT: 05/21 (G-B00DS842HS)

0,00
Fiyat : ₺345,00
₺44,41 'den başlayan taksitlerle
USDA Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

Viva Naturals Organik Ekstra Sızma Hindistan Cevizi Yağı 473 ml SKT: 05/21

TAZE, ORGANİK Hindistan Cevizlerinden Yapılmış - Taze, organik hindistan cevizinden soğuk preslenmiş Viva Naturals Extra Virgin Virgin Hindistan Cevizi Yağı, zengin ve doğal olarak lezzetli olan zengin lezzet ve aroma sunar.

Doğal olarak yüksek bir pişirme noktasıyla (350 ° F / 177 ° C), hindistan cevizi yağı pişirme, kızartma ve sote yapmak için idealdir. 

Tereyağına lezzetli bir alternatif için kekler veya tostlar üzerine yayın.

Mutfağın dışında süper faydalı olan hindistancevizi yağı, yapışkan veya yağlı hissetmeden derin, besin açısından zengin bir nemlendirme sağlayan tatlı bir losyon veya saç kremi yapar.

Yaşam tarzınıza uygun - Keto, paleo veya glutensiz bir yaşam tarzı izliyor olsanız da veya margarin veya yemeklik yağa daha lezzetli bir alternatif arıyorsanız, Organik Hindistan Cevizi Yağımızın kullanımı kolaydır ve gününüzü kolayca geçirir.

Yalnızca dünyanın en yüksek kalitede organik hindistancevizi olan Hindistan Cevizi Yağı, zararlı kimyasallar, böcek ilacı veya diğer maddeler kullanılmadan sürdürülebilir şekilde yetiştirilen ve hasat edilen USDA Sertifikalı Organik, GDO'lu ve glütensizdir.

Lezzetli ve kokulu, hindistancevizi yağı, kilerinizde saklayabileceğiniz en kullanışlı yiyeceklerden biridir. Dünyanın en kaliteli organik hindistancevizi soğuk basıldığında, sızma organik hindistancevizi Yağı lezzet verici ve aromatiktir, en sevdiğiniz yiyeceklere ve tariflere besin açısından zengin bir lezzet katar. Yemek pişirmek, pişirmek veya temiz ve doğal bir nemlendirici olarak kullandığınız Viva Naturals Organik sızma hindistan cevizi yağı, her gün kullanacağınız tek üründür.

pişirin ve pişirin 

şart, koşul organik hindistancevizi