Thermos Foogo Vakum İzoleli Paslanmaz Çelik, Mavi/Sarı (P-B00318CO6G)

0,00
Fiyat : ₺195,00
* ₺25,10 'den başlayan taksitlerle
Hemen Teslim 24 Saatte Kargo

Paslanmaz çelik. 

Amerikadan İthal. 

Bu THERMOS FOOGO çift taraflı paslanmaz çeliktir. 10 saat kadar soğuk ve taze tutan THERMOS vakum izolasyon teknolojisi bulunur; Vakum yalıtımı, içeceklerin daha soğuk olmasını sağlar; bu da bakteri üremesini ve bozulmasını engelliyor. 

FOOGO çocukları düşünülerek tasarlandı: Paslanmaz çelik iç ve dış dayanıklı ve günlük kullanım taleplerine dayanmaktadır; Çift cidarlı tasarım sayesinde bu şişe soğuk sıvılarla ter geçirmez kalır.  

Straw şişesi kompakt ve portatiftir ve 290 ML'lik kapasiteye sahiptir - hareket halindeki küçük çocuklar için mükemmel; Bu şişe konturlu şekli tutmak ve tutmak kolaydır; Şişenin tabanı kaymaz ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. 

Hijyenik bir basma düğmesi kapağı, küçük ellerin kullanımı için kolaydır; Bir pop-up silikon saman kullanımı kolay ve içki içmek için kolaydır; Şişe, çocuklar gerçek bir saman içmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır - tıpkı büyük çocuklar gibi. 

Bu şişe, dört basit parçaya ayrılır: şişe, kapak, yumuşak saman ve iyice temizlemek için saman sapı. Temizlemek için, el yıkama (tercih edilir) veya üst raf bulaşık makinesinde yıkanabilir. Tüm THERMOS FOOGO ürünleri BPA içermeyen malzemelerden yapılmıştır; Sıcak sıvılarla kullanılmayan ürün.