Neocell Balık Kollajen Plus Vücudun Genç ve Parlak Kalmasına Yardımcı (120 Kapsül) (G-B006L7TMZA)

0,00
Marka : Neocell
Fiyat : ₺345,00
₺44,41 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

Neocell Balık Kollajen Plus Vücudun Genç ve Parlak Kalmasına Yardımcı (120 Kapsül)

NeoCell Marine Collagen, sağlıklı, güçlü ve nemli cildi desteklemek için formüle edilmiş birinci sınıf bir nutricosmetic'dir. 

Kolajen cildin temel bileşenlerinden biridir ve yapısal bütünlüğünden sorumludur. 

Hyaluronik Asit, doku hidrasyonu için gerekli bir besindir. Bu birinci sınıf bileşenler, sağlıklı kollajen oluşumunu ve genç, parlak cildi desteklemek için bir vitamin-mineral karışımıyla sinerjistik olarak çalışır.

Kolajen ve hiyalüronik asit (HA) ekleyerek bu güçlü sinerjistik ekip cilt ve bağ dokusu sağlığı için yenilenen etkilere odaklanır. Vücutta kollajen ve HA neredeyse her zaman birlikte bulunur; Kollajen bağ dokuları için mekanik mukavemet sağlar ve HA, muazzam miktarda suyu bağlama kabiliyeti ile aynı dokuları yağlamakta ve bu da sürtünme azalması ve hidrasyonunu sağlamaktadır.
Hiyalüronik asit, vücudumuzda doğal olarak üretilen ve artan hareketi sürdürecek veya gözler kulak kalp, eklem ve hatta cilt gibi daha yüksek bir akışkan bileşene sahip alanlarda daha yoğun olan bir proteindir. Yaşlanma sürecinde bu önemli nemlendirici yağlayıcı maddenin yavaşlamasıyla kırışıklıklar eklem ağrısı ve diğer bağ dokusu komplikasyonları ile sonuçlanır.
Kollajen, kuvvet ve vücut boyunca kelimenin tam anlamıyla vücudu biraraya getiren destek için kuvvetli lif olarak işlev görür. Yaşlandıkça vücudumuzun kolajen proteini yapma kabiliyeti ve farklı kompleksleri yavaşlar. Bu, kolajen cildimizin yaklaşık% 70'ini oluşturduğundan ve toplam protein içeriğimizin% 30'u bu noktada, 29 bilinen kollajen türü olan vücudumuzdaki en bol protein olduğundan önemlidir.
Fish Collagen TM + HA'daki hidrolize kolajen tip 1 ve 3, tendon bağlarında kıl deri çivilerinin beslenmesinde ve desteklenmesinde esneklik ve güç ile yardımcı olurken potansiyel olarak kilo kontrolüne yardımcı olan yağsız kasları arttırır. Vücudun toplam kollajen içeriğinin% 90'ı 1 ve 3 numaralı kolajenlerden oluşur! Kollajen üretimi için özellikle önemli olan sadece iki önemli amino asit, amino asit takviyelerinde düzenli olarak bulunmayan hidroksiprolin ve hidroksilisin'dir. Balık Kollajen TM + HA tip 1 ve 3 genetik olarak vücudumuzun kollajen ve bağ dokularının amino asit yapısına paraleldir. Kollajen alan kişiler, hücresel değişikliklerin meydana geldiği dört saat içinde kan dolaşımına% 90 emilim gösterecek ve hidrolize kollajen kullanımı, düşük molekül ağırlığı nedeniyle maksimum absorpsiyona olanak tanıyor.
Fish Collagen TM + HA'nın günlük takviyesiyle bu güçlü sinerjik çifti, pürüzsüz ve genç görünümlü cilt ve bağ dokusu sağlığını uzatmada yardımcı olarak gözlerdeki retinanın derzlerin yağlanmasına odaklanır.

 

Önerilen kullanım

Günlük dört (4) kapsül alın.

Uyarılar

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Tüm eklerde olduğu gibi, hamileyseniz, emziriyorsanız veya tıbbi bir durumunuz varsa, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın.