Lil Critters Çocuk Probiyotik Sakızları 60 Adet SKT: 11/20 (G-B0009DVYVC)

0,00
Fiyat : ₺240,00
₺30,89 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

Lil Critters Çocuk Probiyotik Sakızları 60 Adet SKT: 11/20

L'il Critters Probiyotik, hem probiyotiklerle hem de prebiyotiklerle takviye edilmiş, küçük çocuğunuzun sindirim sağlığını desteklemeye yardımcı olacak yeni bir ürün.

Servis başına 1 Milyar CFU Bacillus Coagulans ile L'il Critters Probiotic, lezzetli meyve tatlarıyla doludur ve midenin zorlu ortamında hayatta kalan probiyotik suşlarına sahiptir.

Küçük çocuğunuzun sindirim sisteminize iyi bakteri sağlar. 

Ayrıca, bu sakızlar 2 gram prebiyotik lifi içerir. 

Çocuğunuza sindirim sisteminin ihtiyaç duyduğu desteği destekleme konusunda yardımcı olduğunuzu iyi hissedin.

Lezzetli, doğal meyve lezzetlerinde probiyotik ve prebiyotik liflerin mükemmel birleşimidir.

Yapay lezzetleri olmayan L'il Critters sakızları doğal olarak lezzetlidir. Bu yüzden çocuklar onları sever, ebeveynler de onlara güvenir.

Sakızlarımız küçük çocuğunuzun sindirim sağlığını desteklemeye yardımcı olan güçlü bir probiyotik ve prebiyotik karışımı içerir.

Çocuğunuza tüm ekstralar olmadan ihtiyaç duyduğu tüm besinleri veriyoruz - sentetik (FD&C) boyalar, yapay tatlandırıcılar, glüten, yüksek fruktozlu mısır şurubu, süt ürünleri, yapay tatlar ve jelatin yok

Sakızlarımızda ne olduğu kadar neyin olmadığıda önemli.

 

Önerilen Kullanım: Bir diyet takviyesi olarak ebeveynler her çocuğa günde iki (2) sakızlı ayı verebilir. Çocuğa her sakızlı ayıyı yutmadan önce dikkatlice ve iyice çiğnemelerini söyleyin