Estroven Menepoz Dönemindeki Semptomları Gidermeye Yarayan Diyet Takviyesi 30 Tablet (G-B0091CG65G)

0,00
Marka : Estroven
Fiyat : ₺240,00
₺30,89 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

Estroven Menepoz Dönemindeki Semptomları Gidermeye Yarayan Doğal Diyet Takviyesi 30 Tablet

Hiçbir kadın menopozda aynı şekilde yaşamaz; Bu yüzden Estroven, sadece sıcak basmaları ve gece terlemelerini değil, aynı zamanda en rahatsız edici menopoz semptomlarını azaltmanıza yardımcı olacak eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

Menopoz her türlü semptomla gelebilir - günlük stres, sinirlilik, menopoz kaygısı - sıcak basmaları ve gece terlemelerinden bahsetmeyin! Estroven Menopoz Rölyef + Mood içerisindeki içerikler, sadece ruh halinizi ve hafızanızı değil, aynı zamanda günlük stresinizi gidermek için sıcak basmaları ve gece terlemelerini hafifletmenin ötesine geçer, böylece ritmi kaçırmazsınız.

Estroven Menopoz Rölyef + Mood ayrıca sıcak basmaların ve gece terlerinin sıklığını ve şiddetini azaltmaya yardımcı olmak için doğal kaynaklı Black Cohosh Extract ve Soya İzoflavonları içerir.

Menepoz döneminde kadınlarda ki günlük stres sinirlilik kaygı gece terlemeleri vs gibi sıkıntıların önüne geçer. Zihinsel bozukluk ve hafıza desteği sağlar. Çoklu menepoz semptomlarından kurtulmaya yarar. 

 

Doğal kaynaklı diyet takviyesidir.

 

  

 

Black Cohosh, menopoz rahatlamasını sağlamak için yüzyıllarca kullanılan doğal kaynaklı bir bitkidir.

 


 

Menopozal kadınlar için, Estroven ürünlerinde bulunanlar gibi soya izoflavonlarının, sıcak basmaların sıklığını ve şiddetini azalttığı gösterilmiştir.

 

 

Doğal kaynaklı Magnolia Bark Extract, günlük stres, sinirlilik ve menopozal anksiyete yönetimine yardımcı olur.Ayrıca, zihinsel keskinlik ve hafıza desteği de dahil olmak üzere, sağlıklı beyin fonksiyonu için doğal kaynaklı ve klinik olarak araştırılmıştır.

1 MAMA ALANA 2.MAMA %30 İNDİRİMLİ !