Cold Snap Soğuk Algınlığı ve Grip Savunması ve Tedavisi İçin Muhteşem Bitkisel Karışım 120 tablet SKT: 12/22 (G-B0014AURVW)

5,00
Marka : Cold Snap
Fiyat : ₺295,00
₺37,97 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

Cold Snap Soğuk Algınlığı ve Grip Savunması ve Tedavisi İçin Muhteşem Bitkisel Karışım (Toz Formül)

Cold Snap Nasıl Çalışır?

25 geleneksel Çin bitkisinin karışımı, semptomların başlangıcında ve soğuk algınlığı ve grip semptomlarının ilerlemesi sırasında veya yaşam streslerinin sizi tükettiğini hissettiğiniz zamanlarda sağlıklı bağışıklık tepkisini aktive eder, besler, korur ve güçlendirir. 

Mevsim değişimi sırasında üşüme veya sıcağa karşı korur. 

Vücudun günlük yaşam streslerine uyum sağlama yeteneğine yardımcı olurken derin seviyede bağışıklık desteği sağlar. 

OHCO'nun en çok satan alternatif reçetesiz soğuk ilacı, derin bağışıklık fonksiyonunu ve hızlı tepkiyi destekler. 

Vücudun haklı Chi'sini (vücudumuzun doğal güç ve denge hali) kurarak, vücudun stres, bulaşıcı hastalık, üşüme ve sıcak gibi istenmeyen “misafirlerle” mücadele etme kabiliyetine yönlendirir. 

OHCO'nun Soğuk Çırpısı  derin bağışıklık fonksiyonunu ve hızlı tepkiyi destekleyerek soğuk algınlığı için en iyi ilaçtır. 

Cold Snap'in düzenli kullanımıyla, daha az okul ya da iş kaçırılmış olacak ve çocuklarınızın arkadaşları ile neler paylaştığı konusunda daha az endişe duyacaksınız. 

Cold Snap, vücudun kendi doğru Chi'sini (vücudumuzun doğal güç ve denge hali) oluşturarak, soğuk algınlığı ve grip semptomlarıyla mücadele ederken, mevsimler değiştiğinde veya strese hızlı bir şekilde müdahale edildiğinde, bağışıklık kapasitemizi güçlendirir ve destekler.

25 farklı bitkinin karışımından oluşan bu vegan formül her yaş grubu için güvenlidir.

Hamilelik ve emzirme döneminde de güvenlidir.

Malzemeler:  Fragmitler (kök), Hor çiçeği (meyve), Japon hanımeli (çiçek), Dulavratotu (meyve), Fermente Soya, Lophatherium (yapraklar), Balon çiçeği (kök), Çin Thoroughwax (kök), Schizonepeta (bitki, çiçek), Pinellia (kök), Hünnap (meyve), Scullcap (kök), Oryantal ginseng (kök), Çin nane (yapraklar), Zencefil (kök), Meyan kökü (kök), Dong quai (kök), Beyaz şakayık (kök), Sişuan selâm (kök), Rehmannia (kök)

Kullanma Önerisi: 

Yetişkinler: İki kapsül, günde üç kez. Ani soğuk algınlığı veya grip semptomları veya aşırı stres dönemleri sırasında her 20 dakikada bir bir kapsülü artırabilir. 
24 saatlik bir süre içinde 24'den fazla kapak geçmeyin. 
Çocuklar: 1 kapsül ile başlayın ve soğuk algınlığı ve grip mevsimi boyunca (Eylül - Nisan) günde 2 kapsül kademeli olarak artırın. Bu yöntem, doğru chi'nin gücünü geliştirir ve etrafta ne viral / bakteriyel patojenin geçtiğini yakalamak için onları daha az duyarlı hale getirir.
1 MAMA ALANA 2.MAMA %30 İNDİRİMLİ !