Centrum 50 Yaş ve Üzeri Kadınlar İçin Göz-Kalp-Beyin ve Kemik Sağlığı İçin Multivitamin Tabletleri (200 Tablet) SKT: 05/21 (G-B00L3XNK32)

0,00
Marka : Centrum
Fiyat : ₺295,00
₺37,97 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN  İTHAL  !!!

Centrum 50 Yaş ve Üzeri Kadınlar İçin Göz-Kalp-Beyin ve Kemik Sağlığı İçin Multivitamin Tabletleri (200 Tablet)

 

50 yaş ve üstü kadınlar için yaşa göre ayarlanan Centrum Silver Women, kalbin, beynin ve gözlerin yanı sıra kemik sağlığını da desteklemeye yardımcı olan temel besin maddelerine sahiptir. 

Centrum Silver Women'daki B Vitaminleri, antioksidanlar ve temel besin maddeleri ile sağlıklı rutininizi destekleyin.

Tam bir multivitamin olan Centrum Silver Women, bir kadının kemik sağlığını desteklemek için beyin ve kalp sağlığını desteklemek için Çinko ve B Vitaminleri ve Kalsiyum ve en yüksek Vitamin D3 seviyelerimizi içermektedir.

Centrum ve Centrum Silver tabletler, doğrulanmış bir GDO olmayan ve glütensiz formül için genetik olarak tasarlanmış bileşenler olmadan yapılır.

 Centrum multivitaminleri, 35 yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli araştırma ve beslenme bilimi yatırımı ile desteklenerek Centrum'u bir numaralı doktor ve eczacı tarafından önerilen marka haline getirmektedir.

Her bir Centrum tabletin içindeki besinler, metabolizmadan bağışıklık sisteminize kadar hayati işlevleri desteklemeye yardımcı olur. * Sizin için doğru olan bir formül için Centrum'un multivitamin tekliflerini keşfedin.

Önerilen kullanım: Yetişkinler İçin Uygun Günde bir (1) tablet yemekten sonra alın. 

Çocuklarda kullanım için formüle edilmemiştir. 

Önerilen kullanımı aşmayın.

1 MAMA ALANA 2.MAMA %30 İNDİRİMLİ !