Brusheez Kid's Elektrikli Diş Fırçası Seti (Dinazor) (G-B07N8DQF7X)

0,00
Marka : Brusheez
Fiyat : ₺310,00
* ₺39,90 'den başlayan taksitlerle
Yeni Ürün

AMERİKA'DAN İTHAL !!!

  Brusheez Kid's Elektrikli Diş Fırçası Seti 

Çocuğunuza Brusheez'in hazırladığı bu eğlenceli diş fırçası ile ömür boyu sürecek sağlıklı fırçalama alışkanlıkları ile başlayın. 

Bu eksiksiz set, 3 yaş ve üstü genç fırçalayıcıların, pille çalışan bir diş fırçası, koruyucu fırça kapağı, durulama kabı ve ekstra fırça kafası dahil,

parlak bir gülümsemeye ve sağlıklı diş etlerine ihtiyacı olan her şeyle birlikte geliyor. 

Hepsinden iyisi, Brusheez, çocuk diş hekimlerinin tavsiye ettiği tüm zamanı fırçalamak için mükemmel görsel ipucu sunan eğlenceli bir iki dakikalık kum saati içerir. 

Brusheez, CPSIA onaylıdır, gıda güvenliğidir ve sektör lideri 5 Yıl Garantimiz memnuniyetinizin garantili olmasını sağlar. 

Ürün Özellikleri Elektronik Diş Fırçası Yumuşak kafa, güvenli ve etkili bir fırçalama deneyimi için 4000 rpm'de döner. 2 adet AA pil ile çalışır (dahil değildir). 

Koruyucu Fırça Kapağı Hayvan kapağı sadece çok hoş değildir fırça kafasını toz, bakteri ve diğer mikroplardan korur. 

Ekstra Fırça Başlığı Varyasyon eklemek ve çocuklara eski fırça kafalarını 3 ayda bir değiştirmelerini öğretmek için karşıt renkte bir ekstra kafa içerir. 

Durulama Fincan Bir cinch fırçalamadan önce ve sonra durulama yapar.

 Kum Zamanlayıcı Kolay kullanımlı zamanlayıcı büyük alışkanlık öğretir ve diş hekimlerinin önerdiği iki dakikayı fırçalamayı teşvik eder. 

Stand ve Depolama Tabanı Tüm Brusheez temellerini düzgün ve kompakt bir şekilde düzenler.

PAKET İÇERİĞİ:

  • Akülü Diş Fırçası
  • Koruyucu Fırça Kapağı
  • Durulama fincanı
  • Ekstra Fırça Başlığı
  • Depolama üssü

 

Hepsinden iyisi, Brusheez, çocuk diş hekimlerinin tavsiye ettiği tüm zamanı fırçalamak için mükemmel görsel ipucu sunan eğlenceli bir iki dakikalık kum saati içerir.